web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
OSTUKORV
Teil on 0 tooted ostukorvis
Minu ostukorv


MaksevõimalusedRoli.eeAvaleht


Jan Kalmet võitis ja Jana Eerika Ralman kolmas Soomes!

Jan Kalmet võitis ja Jana Eerika Ralman kolmas Soomes!
18-19 Juunil toimus Honkajokis Pesämäki kardirajal X30 Challenge Finland teine etapp. Liqui-Moly Roli Team-i sõitjad oli väga edukad.
Klassis KF6 Junior absoluutne liider rajal oli Jan Kalmet(Liq..

 

 

 

 

Roli Motors(Rodano OÜ) – ettevõte mis pakkub võidusõidu teenuseid.Toome maale ja müüme-karte,kardi varuosasid ja mootoreid.Valmistame noori piloote ette võidusõiduks(Roli Kardikool).Tuunime ja remondime võidusõidu mootoreid.Osaleme oma meeskonnaga erinevatel Euroopa kardivõistlustel ,kus pakkume oma klientidile täis kompleektset  võidusõidu tuge.
Meie kaastöötajad on omandanud kogemusi mitmesugustes erinevates võidusõidu saarjades.Liqui-Moly Roli MotorsTeam on Eesti Meister ja Vice Meister  klassis Mikro ja Raket aastatel 2006, 2007, 2008,2009,2010,2011,2012.Klassis Micro 60 ja Mini 60 aastatel 2013,2014,2015 ja Soome Meistrid 2009 klassis Raket Junior).Roli Motors on Iame Parilla kart engines ametlik maaletoja Baltikumis,ja CRG Kart ametlik maaletoja Eestis.
 

Meie eesmärk- pakkuda oma klientidele parim komplektne võidusõidu teenus.

Meie printsiibid – pidev täiustumine ja loominguline lähenemine kõikidest aspektidest.Kõige tähtsamad inimesed roli's on – meie Kliendid.
Iseenesest mõistetavalt on kvaliteet meie toodangu vältimatuks atribuudiks.

 

kodulehed, veebilehed